Rádio 24.2.2021 - 300

Elementy zdravia - Podujatia - Nahrávky z prednášok - Rádio 24.2.2021 - 300
počet zobrazení 243x
Rádio 24.2.2021 - 300

Začiatok sme venovali ohliadnutím sa na predošlých 299 relácii, aj za tou prvou.
V rámci tohoto jubilea sa rozprúdila debata na rôzne smery, ako to je, ako to je inde, čo sa za ten čas zmenilo, čo by mohlo byť lepšie - a koľko hodín sa relácie s Petrom Planietom na Slobodnom Vysielači vlastne vysielali?!
Po tomto dlhšom úvode, ktorý zabral polovicu relácie, sme sa pozreli na maily. Najprv sme posilňovali kosti a kĺby, riešili sme bolesť bedrového kĺbu. Prišla otázka aj na kompatibilitu dvoch rovnakých yangových elementov, vyriešili sme aj potrebu nosenia slnečných okuliarov, porozprávali sme aj o žiarlivosti, tiež sme riešili podporovanie tela rôznymi pomôckami. Prišla reč aj na bosú chôdzu, na šťavu z kyslej kapusty. Potom prišla zaujímavá otázka, prečo má niekto rád hmlu? Nasledovala ďalšia - ako škodia zdravé veci vo veľkom množstve?
Tiež sme vysvetľovali, prečo je v poriadku používať kurkumu, aj keď odtiaľto nepochádza a aký je rozdiel medzi základnou a vysokou školou zdravého životného štýlu.


Fotky k článku Rádio 24.2.2021 - 300


Pridať komentár

komentár môžu pridať iba členovia klubu. Ak ste členom klub môžete sa prihlásiť. Chcete sa stať členom klubu? Viac informácií o výhodách klubu zdravia

Komentáre k článku :