Zdedené zdravie a energia piatich elementov

Elementy zdravia - Blog zdravia - Zdedené zdravie a energia piatich elementov
počet zobrazení 7770x
Zdedené zdravie a energia piatich elementov

Dnes, keď sa pozrieme na rodinné stravovanie, tak to funguje nasledovne - uvarí sa obed alebo večera a všetci: muž, žena ale aj deti jedia to isté.

Myslíte si, že je to správne?

Určite nie, nakoľko každý človek je jedinečný a každý z nás zdedil iné slabé elementy.

Niekto zdedil slabší element VODA – obličky, močový mechúr, iný zasa DREVO -  pečeň, žlčník, alebo OHEŇ – srdce, tenké črevo, alebo ZEM – slinivka, slezina, žalúdok alebo KOV – pľúca a hrubé črevo.

Preto niekto má rád ryžu, ktorá podporuje KOV a iný zase zemiaky, čo podporuje ZEM.

Väčšinou sa to snažíme nejako látať cez chute, ale sú to menšie alebo väčšie prehrešky - extrémy napr. dáme si na večeru pečivo a potom nás to ťahá k sladkému...

No v Číne, keď sa cisárovi narodilo dieťa prišiel astrológ a ten urobil dieťaťu rozbor podľa dátumu narodenia a potom informoval cisára, aké danosti a slabosti má jeho potomok a v akom energetickom – zdravotnom stave má 5 elementov.

Na základe toho potom odporučil stravovanie vzdelávanie a iné aktivity, aby keď dieťa vyrastie bol z neho silný panovník.

Väčšina z nás to šťastie nemáme, že by sme vedeli v akom stave sme zdedili stav piatich elementov a preto je iba jediná cesta a to spoznávať ako fungujú naše elementy – orgány a čo najlepšie ich potom vyživovať.

Preto je neprijateľné, aby celá rodina jedávala rovnaké jedlá, rovnakej chuti, konzistencie....

Ak chcete vedieť v akom stave máte päť elementov alebo ako svoj organizmus najlepšie vyživovať, aké máte dary alebo poslanie na Zemi, tak si môžete spraviť elektronickú diagnostiku viac na: http://www.elementyzdravia.sk/aplikacia/fotky3 Zdedené zdravie a energia piatich elementov


Pridať komentár

komentár môžu pridať iba členovia klubu. Ak ste členom klub môžete sa prihlásiť. Chcete sa stať členom klubu? Viac informácií o výhodách klubu zdravia

Komentáre k článku :