Investor

Investora, akého hľadám, je na svete málo - ako šafranu. Volám sa Peter Planieta a som známy tým, že milujem svoju prácu - je pre mňa koníčkom. Zdravému životnému štýlu sa venujem polovicu svojho života viac ako 17 rokov. V roku 2003 som založil firmu Planeta Food, s.r.o. po  novom PLANETA NATUR  www.planetanatur.sk, ktorá preferuje zdravé potraviny a svojim klientom - priateľom ponúka výrobky bez chemických látok, alebo iných nežiaducich prísad. Mojim cieľom je  maximálna kvalita.

V súčasnosti má PLANETA NATUR 5 frenčízových predajní (boli to naše predajne, ale posunuli sme ich ľuďom, ktorí v nich pracovali) a centrálny sklad.

V roku 2010 sme otvorili so spoločníkom reštauráciu GOOD FIVE s.r.o. www.goodfive.sk, ktorá dodala mojej záľube nadstavbu. Chcel som ukázať ľuďom, že aj zdravé jedlo môže dobre vyzerať, výborne chutiť a to najdôležitejšie – môže podporiť ozdravné procesy v tele. Som rád, že sme reštauráciu otvorili, lebo mi potvrdila, že to čo robím, má zmysel - klienti sa cítia po jedle výborne, majú oveľa viac energie, jedna pani dokonca schudla 20kg.

V roku 2013 som spustil ďaľší projekt, ktorý sa volá ELEMENTY x ZDRAVIA, s.r.o. www.elementyzdravia.sk pomocou ktorého ľudí edukujeme a ukazujeme, čo je to skutočné zdravie. Dennodenne sa stretávam s klientami, ktorí riešia svoje zdravotné problémy. Väčšinou sú to klienti, ktorým klasická medicína nepomohla a začali hľadať cestu k zdraviu inde. Každý klient prejde podrobnou diagnostikou na základe ktorej sú mu poskytnuté odporúčania, čo robiť, aby sa ich zdravotný stav zmenil. Problém však nastáva, keď ľudia odo mňa odídu. Prvé dni dodržiavajú doporučnia, no väčšinou ich nie sú schopní dodržať dlhodobejšie. Či už je to zo strachu, slabej vôle alebo podľahnú tlaku okolia.

V roku 2016 som spustil s kamarátom ďaľší projekt - zdravý fast food s názvom ŽIVA FOOD, aby si ľudia mohli zgustnúť na zdravom jedle aj počas beždného dňa, ako napr. zdravé menu, Robi Burger, alebo obľúbené Cviklové guličky... viac na www.zivafood.sk

Niekoľko našich osobných skúsenosti:

- mňa trápila senná nádcha viac ako  5 rokov  a to ma liečili na alergológii bez viditeľných výsledkov, po úprave stravy som si alergiu vyriešil do mesiaca

- manželka nosila 4 dioptrie a dnes nenosí žiadne a nebola na žiadnej operácií,

- známi majú syna s ktorým chodili 1,5 roka ku kožnému lebo mal atopický ekzém do 3 mesiacov po úprave stravy je dnes po atopickom ekzéme

- ďalšia klientka má dcéru, ktorá má vážnu pľúcnu neliečiteľnú chorobu, kde jej prestávali fungovať pľúca, po úprave stavy a pridaní terapií jej pľúca začali o 10% lepšie fungovať. Pani doktorka prehlásila, že je to jej prvý prípad zlepšenia a doporučila jej pokračovať v alternatívnej liečbe.

- najsilnejší príbeh matky, ktorá má autistické dieťa, vďaka úprave stravy a ďalším terapiám malý z troch prejavov autizmu má iba jeden, takže ho doktorka vylúčila z databázy autistov. Pričom podľa našej klasickej medicíny autizmus nie je dnes liečiteľný.

A takto by som mohol pokračovať viacej na: http://www.elementyzdravia.sk/pribehy-nasich-klientov/

Čím ďalej, tým viac si uvedomujem, že svoje umenie chcem a potrebujem ďalej rozvíjať a posúvať. Zaraďujem sa medzi vizionárov, som osoba tvorivá, a preto už niekoľko rokov nosím v hlave jasnú predstavu o mnohých skvelých projektoch, ktoré však vyžadujú väčší kapitál. Všetky tieto projekty majú veľkú perspektívu stať sa úspešnými a predstavujú veľký posun vpred:

 

- inštitút zdravia - ktorý má ľudí naštartovať - pomáhať im v tejto rýchlej a náročnej dobe nájsť     cestu k zdravému a šťastnému životu

- klinika pre chorých, kde zomierajúci človek dostane 95% šancu na to, aby žil ak bude chcieť.

( úspešné vyliečenie závisí na myšlienkach, ktoré prúdia hlavou a na tom, čo vložíme do úst)

- zdravá škola a škôlka, kde budú učiť ľudia pre ktorých je práca poslaním, ale hlavne tam bude veľmi kvalitná strava, ktorá podporí vývoj detí.

- penzión pre dôchodcov zameraný na ich dôstojné mladnutie a ďalšiu realizáciu – aj v tomto

veku má zmysel žiť

Hlavným projektom je inštitút zdravia a nadstavbou je klinika pre chorých. Tieto projekty by mali slúžiť na regeneráciu a hlavne  ozdravenie klientov. Nakoľko po viac ako 15 ročnej praxi mám skúsenosti s pôsobením zdravého životného štýlu na odstránení rôznych chorob ako sú alergie, nadváha, kožné, tráviace a pohybové problémy, ako aj bežné prejavy ako únava, depresie....

Viete, že v roku 2011 zomrelo 400 000 ľudí v USA na problémy spojené s nadváhou a nesprávnym životným štýlom a každých 35 sekúnd zomrie jeden Američan na srdcovo-cievne problémy? Na Slovensku sa dnes uberáme podobným smerom.

Počas mojej praxe(na prednáškach, kurzoch varenia a na osobných konzultáciách) som sa veľa krát stretol s tým, že ľudia sú doma väčšinou nedisciplinovaní alebo im okolie bráni. Preto ak im zabezpečíte kompletnú starostlivosť alebo ich presuniete do ideálneho prostredia, kde to budú môcť v kľude absolvovať, tak zdravotný výsledok je pre každého veľmi prekvapivý a preto vznikli projekty  „inštitút zdravia a klinika pre chorých“.

Veľkosť a celá realizácia záleží od veľkosti investície.


Otázky pre Investora - Partnera:

1  Ste správny človek so srdcom na správnom mieste? Ľudia si Vás vážia a uznávajú pre to, aký ste?

2  Máte kapitál, ktorý chcete plnohodnotne a zmysluplne použiť?

3. Môžete si dovoliť investovať do pripravovaných projektov zameraných na pomoc ľuďom?

4  Už vás nebaví rýchly svet biznisu, kde sa všetci naháňajú za čo najväčšími ziskami? Chcete

povýšiť zmysel investícií nad okamžitý zisk?

5. Viete, že peniaze sú dar od Boha a že pozitívna finančná energia k nám bude naďalej prúdiť, ak

časť peňazí, ktoré máme, použijeme rozumne na pomoc ľuďom?

6. Viete, že si môžeme kúpiť ľudský orgán, alebo doktora, ale nikdy nie zdravie?

7. Viete, že zdravý človek má tisíc prianí, ale chorý iba jedno a to byť zdravý?

8. Viete, že čoraz viac mladých ľudí trápia zdravotné problémy?

9.  Ste bohatý vo všetkých životných smeroch ? (rodina- vzťahy, zdravie, financie, duchovno)

 

Benefity pre investora:

- dobré zhodnotenie svojho kapitálu

- skvalitnenie doterajšieho života (dnes nepoznám zdravého, bohatého a šťastného človeka)

- nadštandardnú zdravotnú starostlivosť pre seba a pre svoju rodinu. Vďaka správnej diagnostike a pri správnom energetickom rozbore vás vieme upozorniť na životné aj zdravotné problémy, ktoré vás v budúcnosti môžu čakať.

- možnosť predĺženia života o 5 až 10 rokov (dnes je priemer 75 rokov života, pričom prirodzený biologický vek človeka je 120rokov)

Ponúkam možnosť sa stať investorom, alebo aj spoločníkom firmy, alebo je možnosť stať sa tichým spoločníkom, alebo je možnosť iba dobre zhodnotiť investície a popritom využiť aj benefity.

 

Ak ste odpovedali na väčšinu otázok ÁNO – ste človek, ktorého hľadám. Rád sa s Vami stretnem, lebo to znamená, že ste náš hľadaný šafran.

Kontakt na planietap@gmail.com, mobil: 00421 907 746 086

 

Ja som dostal dar tvoriť a pomáhať ľuďom, vy ste dostali dar financií.

Spojením týchto darov, vytvoríme niečo pre ľudí,

niečo čo vráti ľuďom ľudské hodnoty, prinesie ľahkosť,

radosť, lásku a zdravie do života....

 

S úctou Peter Planieta