Referencie


Očistný týždeň
Milý Peter, ešte raz vďaka za dni plné nových podnetov a času na poznávanie a sebapoznávanie. Pobyt mi dal potrebný pokoj a čas na zamyslenie, aký sa v podmienkach pracovného zaťaženia ťažko hľadá. Program máš už "vychytaný", výborne zostavený. Prednášky aj maséri - úžasné. Očista splnila svoj účel. Som rada, že odchádzam plná enegie, pozitívne nabitá a s novými nápadmi. Zatiaľ to trvá.
Teším sa na skoré stretnutie s Tebou a želám všetko dobré.
Jitka


Očistný týždeň
Bol to výnimočný týždeň, ktorý nám priniesol do života slnko a svieži vzduch. Pochopili sme veľa vecí a vďaka ním sa nám odbúrali bloky v našich životoch. Bolo to s tebou maximálne poučné a úžasné bolo pre mňa aj to, že prvý krát na takúto očistu išiel so mnou aj môj manžel, ktorý dokonca schudol za 5 dni 4,5 kg. Prišlo to ako dar s neba. Všetko do seba pekne zapadalo a harmonizovalo aj vďaka výnimočným masérom. Nezabudnuteľné.

Konzultácia
Dobrý deň elemenťáci.
Tak konečne som sa dostala k napísaniu poďakovania za veľmi peknú konzultáciu, ktorú sme absolvovali. Bolo to veľmi poučné, inšpiratívne a snažíme sa dodržiavať odporúčania. Áno zatiaľ snažíme. Ani Rím nebol postavený za deň. Ale pečivo sme vylúčili radikálne, chlieb občas môj domáci kváskový. Cukor úplne, ale nahradili sme ho zatiaľ ryžovým alebo kokosovým cukrom a aj to striedmo, veľa zeleniny, strukovín. Manžel mal chuť na pivo, ale chyba lávky, s patogénom chlad, pivo nemôže. S deťmi sme rozpracovali rodinnú zmluvu, zatiaľ má hrubý náčrt, ale postupne sa dopĺňajú detaily, aj podľa životných situácií, ktoré u nás nastávajú - no bude to makačka, Brexit bola oproti našej zmluve brnkačka, len aby nám to tak dlho netrvalo.
Tak Vám všetkým prajeme nech sa Vám plnia Vaše sny, veľa zdravia a pohodových klientov. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za čas, ktorý sme mohli stráviť s Peťom a naučiť sa veľa o sebe.
Krásne májové dni a dúfame, že sa čoskoro opäť uvidíme
Zuzka a Stano