Zdravé investície

Chcete aj vy podporiť zdravé podnikanie?

Tento projekt vznikol na základe toho, že už dlhšie rozmýšľam o ďalších úrovniach pomoci ľuďom. Cez osvetu, vzdelávanie alebo cez vytvorenie nových projektov ako sú napr. v každom meste poradca zdravia, alebo súkromná škola pre dokonalý rozvoj deti, alebo inštitút - kúpele pre harmonizovanie a uzdravovanie ľudí. V poslednom čase za mnou chodí čoraz viac ľudí s tým, že by radi u nás pracovali a sú to veľmi zaujímaví ľudia, mnohokrát s titulmi (inžinieri, doktori.....), ktorí roky robia svoju prácu, ale keď spoznali Elementy alebo Planetu, sú ochotní zmeniť doterajšiu prácu alebo s nami spolupracovať. No ja však máme všetky pracovné miesta obsadené a preto pracujem na nových projektoch, kde sa títo ľudia budú môcť uplatniť.

Na nové projekty potrebujeme hlavne ďalšie investície, lebo ja mám obrovský tvorivú myseľ a zaujímavých ľudí je už veľa a existujú ďalší. Preto ponúkam možnosť podporiť naše podnikanie.

Pred nedávnom som bol v banke a tam som si vypočul rozhovor zamestnanca banky s klientom, ktorému vysvetľoval, že keď si u nich uloží peniaze na termínovaný účet na tri roky, tak mu bude banka garantovať 3-4%-ný ročný úrok. Čo je zaujímavé lebo, keď si chce zobrať podnikateľ úver, dostane pôžičku s minimálne 10%-ným úrokom.

 

Preto som sa rozhodol vytvoriť možnosť pre ľudí s voľnými finančnými prostriedkami, aby mohli lepšie zhodnotiť svoje peniaze a popritom podporiť dobré projekty.

 

Sú dve možnosti:

1. Dar pre Happy Planet, ktorá vznikla, aby pomáhala ľuďom, ktorí chcú zmeniť kvalitu svojho života, ale ich momentálna finančná alebo sociálna situácia im to neumožňuje.

Ja už roky rozdávam, pomohla mi k tomu v kniha Najväčší obchodník na svete kde sa píše, že človek by mal rozdať 50% svojho prímu, tak ja som sa rozhodol a začal som rozdávať minimálne 10%. Ak som na to zabudol tak vesmír zakročil, lebo tok peňazí musí správne tiecť a tak som ja zbytočne o tieto peniaze prišiel, mohli niekomu pomôcť napr. zaplatil som pokutu, stratil som kľúče alebo sa mi pokazilo auto.... a takto by som mohol pokračovať. Verte, že vesmír - univerzum vždy zabezpečí rovnováhu a správny tok peňazí.

Preto ja od toho obdobia radšej tie peniaze použijem na správnu vec ako to zaplatiť na pokutách...

Dnes robím:

- minimálne 10% zo svojho prímu darujem ľuďom - cez zdravé potraviny a liečivé superfood ľuďom, ktorí by sa radi zdravo stravovali ale na to nemajú

- robím zadarmo konzultácie ľuďom, ktorí potrebujú pomôcť no ich finančná situácia im to nedovoľuje

- financujem deťom tábor, aby si mohli užiť krásne prázdniny

- každé darované euro, vždy použijem na pomoc ľudom

 

Ak sa vám páči to, čo robíme a chcete pomôcť, môžete nás finančne podporiť svojim príspevkom na:

Číslo účtu: 3171361955 / 0200
IBAN: SK34 0200 0000 0031 7136 1955
SWIFT: SUBASKBX2. Pôžička na zmluvu - zhodnotte vaše peniaze tak, aby urobili čo najviac dobra na Zemi.

Peniaze by nemali len tak ležať v banke a je úplne jedno, aký úrok za to dostanete. Vaše peniaze by mali vytvárať hodnoty.

 

Správny - vyvážený tok peňazí:

- 10% darujem

- 10% rezerva na zlé časy na ktorú nešiaham

- 50 - 70% zabezpečenie života - nájom, strava, oblečenie, iné...

- 10 - 30% na vzdelávanie a vytváranie nových aktivít, projektov

 

Ak si myslíte, že viac peňazí na učte vám zabezpečí istotu, alebo vám zabezpečí lepší život je to veľký omyl. Lebo vaše poslanie na Zemi je, máte objaviť svoje dary - schopnosti a tieto schopnosti máte potom použiť na pomoc ľuďom alebo prírode - Zemi. Ak na to zabudnete, porušujete vesmírny zákon a vesmír vám tok peňazí zastaví alebo niekedy aj zrýchli, tak či tak to vás potom položí ak nezmúdriete. Všetci ste počuli o ľuďoch ktorí boli úspešní, bohatí, slávni, ale nakoniec vyhoreli - stratili zmysel života a niektorí to ukončili aj samovraždou. Preto narábajte s vašimi peniazmi správne!

 

Ak sa rozhodujete a premýšľate o záruke, akú vám môžem dať záruku?

 

Ja som záruka. Spoločnosť Planeta Food vznikla v roku 2003 a jej prvá prevádzka bola na Lipského ulici v Bratislave, v suterénnych priestoroch. Potom som mal päť predajní vďaka pomoci priateľov. Dnes máme jednu vlastnú predajňu a tri frenčízové (boli to naše predajne, ale posunuli sme ich ľuďom, ktorí v nich pracovali) s centrálnym skladom. Tento rok 2016 vznikol projekt zdravý fast food s názvom ŽIVA FOOD a moja myseľ ďalej tvorí. Prečo?

Lebo moja práca je mojím koníčkom a mojou zábavou. Snažím sa do tímu pritiahnuť a vyberať kvalitných ľudí, lebo ako hovoria bratia Česi - "Čím vice lidí na práci, tím více času na zábavu" a tým viacej dobra na Zemi urobíme.

 


Vaše investované peniaze sa už dnes môžu zhodnocovať aj tak, že budú pomáhať a vytvárať hodnoty.


A budú použité na:

- ozvoj osvety a poradenstva v oblasti zdravého životného štýlu na Slovensku, v Čechách a v iných krajinách

- vytvorenie novej veľkej a vzorovej predajne Planety v Bratislave

- súkromná škola - kde deti objavia svoj skrytý talent a schopnosti

- Inštitút zdravia - kúpele pre znovuzrodenie a naštartovanie ľudí do života

- a iné....


Investor získa:

- výhodnejšie úročenie vaších peňazí ako v banke

- VIP zľavy na zdravé potraviny a v našom zdravom ŽIVA FOOD

- špeciálnu starostlivosť a poradenstvo nielen v oblasti svojho zdravia ale aj života

 


V prípade, že vás to zaujalo a máte voľné peniaze, ktoré by ste chceli cez nás zdravo zhodnotiť, môžete sa na mňa obrátiť telefonicky na

+421 907 746 086

 

alebo cez e-mail

planieta@elementyzdravia.sk


S úctou Peter Planieta